VLS3012ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS3012ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.05A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 38,321
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012ET-3R3M TDK
    VLS3012ET-3R3M TDK
    VLS3012ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.05A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS