VLS3012ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS3012ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.35A 96 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 34,348
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012ET-2R2M TDK
    VLS3012ET-2R2M TDK
    VLS3012ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.35A 96 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM