VLS3012ET-1R5N TDK
  • Part Number: VLS3012ET-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 76 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,027
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012ET-1R5N TDK
    VLS3012ET-1R5N TDK
    VLS3012ET-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012ET-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.5A 76 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.