VLS3010T-6R8MR75 TDK
  • Part Number: VLS3010T-6R8MR75
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 750MA 312 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,036
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010T-6R8MR75 TDK
    VLS3010T-6R8MR75 TDK
    VLS3010T-6R8MR75 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010T-6R8MR75 is described as FIXED IND 6.8UH 750MA 312 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.