VLS3010T-3R3M1R1 TDK
  • Part Number: VLS3010T-3R3M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 156 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,896
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010T-3R3M1R1 TDK
    VLS3010T-3R3M1R1 TDK
    VLS3010T-3R3M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010T-3R3M1R1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.1A 156 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM