VLS3010T-1R0N1R9 TDK
  • Part Number: VLS3010T-1R0N1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.1A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,004
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010T-1R0N1R9 TDK
    VLS3010T-1R0N1R9 TDK
    VLS3010T-1R0N1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010T-1R0N1R9 is described as FIXED IND 1UH 2.1A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.