VLS3010T-150MR55 TDK
  • Part Number: VLS3010T-150MR55
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 550MA 612 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,710
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010T-150MR55 TDK
    VLS3010T-150MR55 TDK
    VLS3010T-150MR55 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010T-150MR55 is described as FIXED IND 15UH 550MA 612 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE