VLS3010ET-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLS3010ET-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.3A 204 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3010ET-4R7M-CA TDK
    VLS3010ET-4R7M-CA TDK
    VLS3010ET-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 1.3A 204 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK