VLS3010ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS3010ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 156 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010ET-3R3M TDK
    VLS3010ET-3R3M TDK
    VLS3010ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"