VLS3010ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS3010ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 116 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,580
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010ET-2R2M TDK
    VLS3010ET-2R2M TDK
    VLS3010ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 116 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.