VLS3010ET-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLS3010ET-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.1A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3010ET-1R0N-CA TDK
    VLS3010ET-1R0N-CA TDK
    VLS3010ET-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 2.1A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE