VLS3010ET-1R0N TDK
  • Part Number: VLS3010ET-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.6A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,956
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010ET-1R0N TDK
    VLS3010ET-1R0N TDK
    VLS3010ET-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-1R0N is described as FIXED IND 1UH 1.6A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V