VLS3010ET-150M TDK
  • Part Number: VLS3010ET-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 480MA 612 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010ET-150M TDK
    VLS3010ET-150M TDK
    VLS3010ET-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-150M is described as FIXED IND 15UH 480MA 612 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE