VLS3010ET-100M-CA TDK
  • Part Number: VLS3010ET-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 800MA 468 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3010ET-100M-CA TDK
    VLS3010ET-100M-CA TDK
    VLS3010ET-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 800MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC