VLS3010ET-100M TDK
  • Part Number: VLS3010ET-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 560MA 468 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,279
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3010ET-100M TDK
    VLS3010ET-100M TDK
    VLS3010ET-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3010ET-100M is described as FIXED IND 10UH 560MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM