VLS252015T-4R7MR89 TDK
  • Part Number: VLS252015T-4R7MR89
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 50,124
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252015T-4R7MR89 TDK
    VLS252015T-4R7MR89 TDK
    VLS252015T-4R7MR89 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015T-4R7MR89 is described as FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM