VLS252015T-1R5N1R4 TDK
  • Part Number: VLS252015T-1R5N1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,147
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252015T-1R5N1R4 TDK
    VLS252015T-1R5N1R4 TDK
    VLS252015T-1R5N1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015T-1R5N1R4 is described as FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.