VLS252015ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS252015ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252015ET-6R8M-CA TDK
    VLS252015ET-6R8M-CA TDK
    VLS252015ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM