VLS252015ET-6R8M TDK
  • Part Number: VLS252015ET-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,103
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252015ET-6R8M TDK
    VLS252015ET-6R8M TDK
    VLS252015ET-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015ET-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE