VLS252015ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252015ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 57,508
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252015ET-4R7M TDK
    VLS252015ET-4R7M TDK
    VLS252015ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM