VLS252015ET-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLS252015ET-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.25A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252015ET-2R2M-CA TDK
    VLS252015ET-2R2M-CA TDK
    VLS252015ET-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015ET-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 1.25A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"