VLS252012T-4R7MR81 TDK
  • Part Number: VLS252012T-4R7MR81
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 406 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 111,654
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012T-4R7MR81 TDK
    VLS252012T-4R7MR81 TDK
    VLS252012T-4R7MR81 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012T-4R7MR81 is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 406 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE