VLS252012T-1R5N1R4 TDK
  • Part Number: VLS252012T-1R5N1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 126 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012T-1R5N1R4 TDK
    VLS252012T-1R5N1R4 TDK
    VLS252012T-1R5N1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012T-1R5N1R4 is described as FIXED IND 1.5UH 1.5A 126 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE