VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.15A 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
    VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
    VLS252012HBX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.15A 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM