VLS252012HBX-4R7M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-4R7M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.55A 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-4R7M-1 TDK
    VLS252012HBX-4R7M-1 TDK
    VLS252012HBX-4R7M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-4R7M-1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.55A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM