VLS252012HBX-2R2M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-2R2M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 102 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,210
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-2R2M-1 TDK
    VLS252012HBX-2R2M-1 TDK
    VLS252012HBX-2R2M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-2R2M-1 is described as FIXED IND 2.2UH 2.3A 102 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL