VLS252012HBX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1A 540 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-100M-1 TDK
    VLS252012HBX-100M-1 TDK
    VLS252012HBX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 1A 540 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH