VLS252012HBU-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252012HBU-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.36A 295 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBU-4R7M TDK
    VLS252012HBU-4R7M TDK
    VLS252012HBU-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBU-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.36A 295 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK