VLS252012HBU-3R3M TDK
  • Part Number: VLS252012HBU-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 216 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012HBU-3R3M TDK
    VLS252012HBU-3R3M TDK
    VLS252012HBU-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBU-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 216 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM