VLS252012ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS252012ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 980MA 272 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 90,355
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-3R3M TDK
    VLS252012ET-3R3M TDK
    VLS252012ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 980MA 272 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK