VLS252012ET-1R0N TDK
  • Part Number: VLS252012ET-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.7A 87 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 160,996
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-1R0N TDK
    VLS252012ET-1R0N TDK
    VLS252012ET-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-1R0N is described as FIXED IND 1UH 1.7A 87 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM