VLS252012ET-100M-CA TDK
  • Part Number: VLS252012ET-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 590MA 756 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-100M-CA TDK
    VLS252012ET-100M-CA TDK
    VLS252012ET-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 590MA 756 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN