VLS252012CX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.02A 330 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-6R8M-1 TDK
    VLS252012CX-6R8M-1 TDK
    VLS252012CX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.02A 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT