VLS252012CX-3R3M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-3R3M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.53A 137 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-3R3M-1 TDK
    VLS252012CX-3R3M-1 TDK
    VLS252012CX-3R3M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-3R3M-1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.53A 137 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH