VLS252012CX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-1R5M-1 TDK
    VLS252012CX-1R5M-1 TDK
    VLS252012CX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X