VLS252012CX-1R0M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-1R0M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.55A 62 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-1R0M-1 TDK
    VLS252012CX-1R0M-1 TDK
    VLS252012CX-1R0M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-1R0M-1 is described as FIXED IND 1UH 2.55A 62 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.