VLS252012CX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 820MA 482 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-100M-1 TDK
    VLS252012CX-100M-1 TDK
    VLS252012CX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 820MA 482 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK