VLS252010T-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252010T-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 780MA 440 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 33,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010T-4R7M TDK
    VLS252010T-4R7M TDK
    VLS252010T-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010T-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 780MA 440 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"