VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010HBX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.02A 94 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.02A 94 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP