VLS252010HBX-1R0M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010HBX-1R0M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.55A 65 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBX-1R0M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R0M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R0M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBX-1R0M-1 is described as FIXED IND 1UH 2.55A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS