VLS252010HBU-6R8M TDK
  • Part Number: VLS252010HBU-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 720MA 540 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBU-6R8M TDK
    VLS252010HBU-6R8M TDK
    VLS252010HBU-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBU-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 720MA 540 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT