VLS252010HBU-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252010HBU-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.01A 329 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBU-4R7M TDK
    VLS252010HBU-4R7M TDK
    VLS252010HBU-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBU-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.01A 329 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM