VLS252010HBU-220M TDK
  • Part Number: VLS252010HBU-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 470MA 2.004 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBU-220M TDK
    VLS252010HBU-220M TDK
    VLS252010HBU-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBU-220M is described as FIXED IND 22UH 470MA 2.004 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM