VLS252010ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252010ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 398 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 39,584
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010ET-4R7M TDK
    VLS252010ET-4R7M TDK
    VLS252010ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 398 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM