VLS252010ET-100M TDK
  • Part Number: VLS252010ET-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 550MA 854 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010ET-100M TDK
    VLS252010ET-100M TDK
    VLS252010ET-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010ET-100M is described as FIXED IND 10UH 550MA 854 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.