VLS252010CX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010CX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 860MA 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010CX-6R8M-1 TDK
    VLS252010CX-6R8M-1 TDK
    VLS252010CX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010CX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 860MA 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V