VLS252010CX-3R3M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010CX-3R3M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.25A 186 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010CX-3R3M-1 TDK
    VLS252010CX-3R3M-1 TDK
    VLS252010CX-3R3M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010CX-3R3M-1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.25A 186 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM