VLS252010CX-2R2M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010CX-2R2M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.58A 126 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010CX-2R2M-1 TDK
    VLS252010CX-2R2M-1 TDK
    VLS252010CX-2R2M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010CX-2R2M-1 is described as FIXED IND 2.2UH 1.58A 126 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.