VLS252010CX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010CX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 710MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010CX-100M-1 TDK
    VLS252010CX-100M-1 TDK
    VLS252010CX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010CX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 710MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE