VLS252008ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS252008ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 500MA 818 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252008ET-6R8M-CA TDK
    VLS252008ET-6R8M-CA TDK
    VLS252008ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252008ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 500MA 818 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"